Skupinové lekce

Chcete se protáhnout, zapracovat na své fyzičce, předcházet bolestem, „dobít si baterky“ nebo si jen tak zacvičit s přáteli?

Vyberte si z naší nabídky lekcí vedené fyzioterapeuty a certifikovanými lektory. Skupinové cvičení probíhá v počtu do 12 klientů. Lektor se Vám tak může pečlivěji věnovat a korigovat správnost provedeného pohybu.

Kde: Cvičíme v prostorné a prosvětlené tělocvičně, která má veškeré potřebné vybavení.

Co s sebou: Na sebe si vezměte pohodlné sportovní oblečení. Preferujeme cvičení naboso/v ponožkách.  Vezměte si ručník, pokud zapomenete, půjčíme Vám jej. K dispozici jsou Vám samozřejmě šatny i sprchy.

Podmínky účasti: Pokud máte pohybové či zdravotní omezení, prosíme Vás o předchozí zhodnocení lékařem, zdali je pro vás cvičení vhodné. Můžete navštívit buď vašeho lékaře nebo se objednat k našim lékařům.

Délka: Lekce trvá 50minut dané pohybové aktivity a závěrečných pět minut je na úklid pomůcek.

Lze využít výhodný balíček 10+2

Pilates – Zdravá záda jsou určené všem, bez rozdílu pokročilosti, fyzické zdatnosti či věku.

Zobrazit více

Lektorka se snaží dopřát každému individuální přístup a respektuje, že každé tělo je jiné a vyžaduje jiný přístup. Nemusíte se bát, že byste něco nezvládli, vždy důkladně popíše daný cvik, jaké svaly se zapojují a proč tento cvik provádíte. Pomocí modifikací dokážete společně s lektorkou najít tu správnou cestu ke každému cviku, tak aby Vás lekce bavily a byly přínosem pro Váš každodenní život.

Lze využít výhodný balíček 10+2

Pomalejší Pilates, kde je důraz kladen na Vaše pohodlí a bezpečnost.
Zobrazit více

Společně s lektorkou se protáhnete a rozpohybujete celé tělo. Vše je důkladně vysvětlováno a přizpůsobováno individuálním možnostem účastníků. Nemusíte se bát, že byste něco nezvládli. Společně s lektorkou najdete, co Vám bude vyhovovat a bude Vás bavit.

Lze využít výhodný balíček 10+2

Lekce pro klienty, kteří prodělali onemocnění Covid-19 a stále je provází dechové obtíže a snížená kapacita plic.
Zobrazit více

Spojením jednotlivých cviků z pilátes, zaměřené na pomocné dýchací svaly a speciální techniky dýchání a dechová cvičení, docílíme zlepšení kapacity plic a celkové dechové pohody. Zadýchávání i při lehké zátěži bude minulostí a radost z pohybu se opět navrátí.

Lze využít výhodný balíček 10+2

Lekce pro děti od 6 do 12 let. Hravá lekce na příčnou a podélnou klenbu nohy.
Zobrazit více

Hravou formou se děti naučí, proč je chodidlo tak důležité a jak do budoucna zabránit fyzickým obtížím pocházejících právě z nefunkčního chodidla. S lektorkou si budou hrát na opičky, budou sbírat kostičky, malovat kytičky a užijí si spoustu legrace.

Lze využít výhodný balíček 10+2

Cvičení zaměřené na ženy a rozvoj jejich ženství, sebepoznání, prevenci inkontinence,
Zobrazit více

bolestí zad, nebolestivou periodu a lepší zvládání menopauzy. Lekce Vám přinesou posílení celého těla a správné zapojení pánve do běžných životních činností.

Lze využít výhodný balíček 10+2

Pro klienty se sedavým zaměstnáním a jednostrannou pracovní zátěží nabízíme fyzioterapeutem vedené preventivní cvičení,
Zobrazit více

které kompenzuje možné nepříznivé dopady na Váš pohybový systém. Důraz je kladen na protažení, posílení, kompenzaci a rozpohybování zatuhlé šíje a zad. Cvičení přináší úlevu od bolestí, radost z pohybu, uvolnění stresu a relaxaci.